Gelden er voor de zenders van de openbare omroep andere regels dan voor lokale radio?

Alle Belgen zijn gelijk voor de wet, dixit artikel 10 van onze grondwet. Zou dat ook gelden voor de radio-omroepen? Openbare versus de lokale? We stelden vast dat de VRT zenders een loopje nemen met de technische uitzendnormen zoals maximale frequentiezwaai. Gelden er voor de zenders van de openbare omroep dan andere regels dan voor de gemiddelde kleine lokale radio?

Lees verder Gelden er voor de zenders van de openbare omroep andere regels dan voor lokale radio?